Autor:

Władkowski

Utworzono:

21.05.2018

Po obfitującym w wiele zwrotów akcji meczu San pokonał jednego z faworytów ligi Sokoła Kamień 4:3 przerywając jego serię 11 kolejnych zwycięstw. Goście po pierwszej połowie prowadzili 2:0 gdy dwukrotnie sprytem przy stałych fragmentach wykazał sią N.Matenka. Losy spotkania odmieniły się w drugiej niesamowitej połowie i były to jedne z najbardziej emocjonujących 45 minut Sanu ostatnich lat. Kłyżów w ciągu kilku minut wyrównał po główce Madeja i sytuacji sam na sam Mroczka z ostrego kata, a potem wyszedł na prowadzenie (ponownie Madej strzela w górny róg bramki gości). W ostatniej minucie Kamień wyrównał na 3:3 z rzutu karnego, jednak w doliczonym czasie San zadał kolejny zwycięski cios (D.Kata).

San Kłyżów - Sokół Kamień 4:3 (0:2)

0:1 Nazar Matenka 20', 0:2 Nazar Matenka 37', 1:2 Bartłomiej Madej 48', 2:2 Dawid Mroczek 53', 3:2 Bartłomiej Madej 68', 3:3 Maciej Rurak 90', 4:3 Damian Kata 90'+2'