PODSUMOWANIE 1 KOLEJKI

LZS Ździary - Górnovia Górno 1:2
Bramki: Cichoń 26' - Kida 72', Pieniek 87'

Wynik tego spotkania jest olbrzymią niespodzianką gdyż gospodarze to 3 drużyna minionego sezonu.Pierwszą połowę zgodnie z planem wygrali gospodarze, ale im bliżej było końca spotkania to goście z Górna radzili sobie coraz lepiej.

Unia Nowa Sarzyna - Sokół Kamień 1:0
Bramka: Filip 70'

Mecz nie był porywającym widowiskiem. Obie drużyny nie stworzyły sobie wielu sytuacji bramkowych. Goście dobrze się bronili, a bramkę stracili po przytomnym strzale Wojciecha Filipa. Unia w tym meczu była stroną przeważająca, lecz mało z tego wynikało.

Strzelec Dąbrowica - Olimpia "Solo" Pysznica 3:3
Bramki: T. Polek 4', Rachwał 29', J.Polek 84' - Sobiło 19',40',60'

Pierwsza połowa pokazała że było to bardzo wyrównane spotkanie, w której padło 4 bramki. Szybkie prowadzenie objęli gospodarze, ale goście za sprawko Sobiły wyrównali który w tym spotkaniu zdobył 3 bramki.

Transdźwig Stale - Słowianin Grębów 2:4
Bramki: Stępień 9',Szlek 54' - Telka 28',Drabik 38', Stąporski 50',63'

Szybko prowadzenie objęli gospodarze po strzale z rzutu karnego. Na odpowiedź gości trzeba było czekać do 28 minuty kiedy strzałem z bezpośrednio z rzutu rożnego gola zdobył Tomasz Telka. Przed przerwą Drabik wyprowadził gości na prowadzenie, a w drugiej połowie imponował Stąporski który zdobył 2 bramki.

Unia Skowierzyn - OKS Mokrzyszów 0:1
Bramki: Tokarski 80'
Po pierwszej słabej połowie nic nie zwiastowało aby którach z drużyn mogła wygrać to spotkanie. Trafione zmiany trenera gości przyniosły jednak skutek i na 10 min przed końcem Tokarski strzela bramkę, która jak się pozniej okazało była zwycięską. Mecz może nie porywał ale goście wykonali swoje zadanie i wywieźli ze Skowierzyna cenne 3 pkt.

Klub Piłkarski Zarzecze - Jeziorak Chwałowice 4:1
Bramki: A. Kozyra 15', Dudek 29',42',74' - Ożóg 23'

Po kwadransie gry gospodarze prowadzili 1:0. Goście mieli rzut wolny na skraju pola karnego i Mieczysław Ożóg pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Dalsza część spotkania to popis Rafała Dudka który zdobył w tym spotkaniu hattrika.

LZS Jadachy - Stal II Stalowa Wola 1:2
Bramki: M. Wolan 42' - Adamski 15', Watracz 48'

W drużynie ze Stalowej Woli zagrało kilku graczy z pierwszej drużyny, którzy robili różnice w grze. Gospodarze mogą mówić o sporym niedosycie. Pod koniec spotkania po strzale Wolana piłka wylądowała na słupku bramki gości.

Pogoń Leżajsk - Sokół Sokolniki 1:2
Bramki: Brudniak 80' - Surdy 81', Szeser 87'

Kiedy gospodarze objęli prowadzenie w 80 min nikt się nie spodziewał że to goście wygrają to spotkanie. Szybka odpowiedź gości za sprawą byłego zawodnika Stali Gorzyce Surdego. Natomiast na 3  minuty przed końcem zwycięskiego gola zdobył Szeser pewnie wykorzystując rzut karny.

Wisan Skopanie - Bukowa Jastkowice 0:4
Bramki: P. Kaczmarczyk x2, bramka sam., Ł. Brzeziński​

Do przerwy Bukowa prowadziła 0:1 po sytuacji sam na sam wykorzystanej przez Kaczmarczyka. W drugiej połowie ten sam zawodnik dołożył jeszcze jedną, bramkę też strzelił Brzeziński, oraz jedna padła po samobójczej.