Wygrywamy na inaugurację!!!

W inauguracyjnym meczu rundy wiosennej stalowowolskiej klasy okręgowej. Nasza drużyna wygrała na wyjeździe z Jeziorakiem Chwałowice 2:6. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku w Stalowej Woli ze względu na zły stan boiska w Chwałowicach. Na początku spotkania bramkę zdobyli zawodnicy Jezioraka, jednak ta bramka podziała na naszą drużynę i po 17 minutach mieliśmy remis. Bramkę zdobył Krystian Madej który wykończył podanie Wojciecha Tyczyńskiego. Po 40 minutach gry było 2:1 dla nasze drużyny, dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Łukasz Kobylarz. Wynik do przerwy mógł być wyższy ale tuż przed przerwą Krystian Madej nie wykorzystał karnego. Po przerwie gra naszej drużyny zdecydowanie mogła się podobać. Bramki w drugiej połowie zdobywali Łukasz Kobylarz x2,  Wojciech Tyczyński oraz Patryk Góreczny.

Jeziorak Chwałowice - KP Zarzecze 2:6 (1:2)