Wyjazd do Grębowa

Serdecznie zapraszamy na mecz 25 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej, gdzie nasza drużyna uda się na mecz wyjazdowy do Grębowa by rozegrać mecz z miejscową drużyną Słowianin Grębów.

W ostatniej kolejce Słowianin zremisował 1:1 z Wisanem Skopanie a nasza drużyna uległa Unii Nowa Sarzyna 0:2. Jesienne spotkanie obu zespołów zakończyło się wynikiem 2:0. Obie bramki w tym spotkaniu zdobył Łukasz Kobylarz (obecnie wypożyczony do Unii Nowa Sarzyna).

Słowianin po 24 kolejkach zajmuje 8 miejsce z 35 punktami na koncie. W rundzie wiosennej do zespołu Słowianina dołączył Sebastian Walicki (bez klubu). W dziewięciu kolejkach rundy wiosennej Słowianin wygrał 1 spotkanie (3:2 z Sanem Wrzawy), 2 zremisował(1:1 z Pogonią Leżajsk, 1:1 z Wisanem Skopaniem) oraz 6 przegrali (0:2 z Sokołem Kamień, 1:0 LZS Zdziary, 2:1 z Orłem Rudnik, 1:2 z Unią Nowa Sarzyna, 0:3 z Jeziorakiem Chwałowice, 3:0 (wo) z OKS Mokrzyszów).Bilans bramkowy zespołu 44:37. Najlepszym strzelcem zespołu jest Przemysław Stąporski,który zdobył 10 bramek.

Niedzielne spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Tomasz Weber (główny), Mateusz Nowak, Damian Biały (asystenci). Początek spotkania o godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej o 14:00 spotkanie rozegrają juniorzy. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.