Wyjazd do Wrzaw

Już jutro tj. 29 maja KP Zarzecze zagra na wyjeździe z Sanem Wrzawy. Drużyna gospodarzy ma matematyczne szanse na utrzymanie się w klasie okręgowej. Drużyna z Wrzaw jest bardzo ciężkim rywalem na własnym terenie, dlatego nie możemy jej lekceważyć. W ostatniej kolejce drużyna z Wrzaw przegrała wyjazdowe spotkanie w Skopaniu aż 7:1. Nasi zawodnicy natomiast tylko zremisowali z OKS Mokrzyszów 2:2. W rundzie jesiennej spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się wynikiem 8:2 dla Zarzecza. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Adam Chudzik,Sławomir Wołoszyn,Rafał Dudek, Kamil Żak, Adam Kozyra oraz Łukasz Kobylarz który skompletował Hattrika. Niedzielne spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Grzegorz Kasprzyk(główny), Kołodziej, Arkadiusz Mazur(liniowi). Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie.