Zapowiedź 8 Kolejki: Rotunda Krzeszów

Już jutro tj. 10 września nasza drużyna podejmie na własnym stadionie tegorocznego beniaminka klasy okręgowej a mianowicie Rotundę Krzeszów. Drużyna Rotundy awansowała do klasy okręgowej po wygranych barażach z Rzeczycą Długą. Od początku sezonu Rotunda zdobyła pięć punktów notując 1 zwycięstwo (Unia Skowierzyn) oraz dwa remisy ( Bukowa Jastkowice oraz OKS Mokrzyszów). Nasza drużyna przegrała jak dotąd wszystkie spotkania. Liczymy na pierwsze punkty w tym sezonie. Dodatkowym atutem będzie powrót Sebastiana do bramki naszej drużyny. To spotkanie rozstrzygnie trójka sędziowska w składzie: Myszka M (główny), Tworek oraz Złotek Marlena (asystenci). Serdecznie Zapraszamy!!!

Historia spotkań z Rotundą Krzeszów:

12/04/2015: KP Zarzecze - Rotunda Krzeszów 5:1 (Klasa A)
10/08/2014: Rotunda Krzeszów - KP Zarzecze 2:5 (Klasa A)
22/05/2011: Rotunda Krzeszów - KP Zarzecze 4:1 (Klasa O)
26/09/2010: KP Zarzecze - Rotunda Krzeszów 3:5 (Klasa O)

Pozostałe spotkania:

Unia Skowierzyn 3-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 9 września, 11:00