21 KOLEJKA: KP ZARZECZE - SOKÓŁ SOKOLNIKI 1:4

W świąteczne sobotnie popołudnie nasza drużyna na własnym stadionie podejmowała drużynę lidera rozgrywek tj. Sokół Sokolniki. Mecz poprowadziła trójka sędziowska z Dębicy. Od początku walka trwała w środku boiska. Na początku kilka groźnych sytuacji miała nasza drużyna. W późniejszej fazie spotkania swoje sytuacje mieli także goście. W 18 minucie goście obejmują prowadzenie po błędzie naszej obrony która nie pokryła zawodnika gości który wpakował piłkę głową po rzucie rożnym. W 25 minucie po składnej akcji goście podwyższają prowadzenie w tym spotkaniu za sprawą Marcina Chmiela. Do przerwy zatem nasza drużyna przegrywała 0:2 z liderem rozgrywek. Po godzinie gry było już 0:3 dla gości. Po raz kolejny dał o sobie znać Marcin Chmiel. W 70 minucie jedyną bramkę w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył Wojciech Tyczyński, który bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza gości. Wynik spotkania w 74 minucie ustalił Marcin Szeser. Spotkanie zakończyło się porażką naszego zespołu 1:4. Kolejne spotkanie rozegramy w Kamieniu z miejscowym Sokołem. Mamy nadzieje że po dwóch porażkach z rzędu nasza drużyna sięgnie po komplet punktów w nadchodzącym spotkaniu.

KP Zarzecze - Sokół Sokolniki 1:4 (0:2)
0:1 18' Michalewski
0:2 25' Chmiel
0:3 60' Chmiel
1:3 70' Wojciech Tyczyński
1:4 74' Szeser