Zapowiedź spotkania: KP Zarzecze - Transdźwig Stale

Już w najbliższą niedziele nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie w ramach stalowowolskiej klasy okręgowej. Do Zarzecza przyjedzie drużyna Transdźwigu Stale. Drużyna gości w tym sezonie nie prezentuje się najlepiej, na dziesięć rozegranych kolejek odnotowała jedno zwycięstwo, dwa remisy oraz siedem porażek. Natomiast nasza drużyna plasuje się na trzecim miejscu ustępując tylko Unii Nowa Sarzyna oraz Sokół Sokolniki. W poprzedniej kolejce piłkarze Transdźwigu zremisowali na własnym stadionie z LZS Jadachy 2:2, nasza drużyna wygrała w Leżajsku z miejscową Pogonią 1:3. W ostatnim spotkaniu pomiędzy drużynami rozgrywanym na stadionie w Zarzeczu padł wynik 2:1 dla gospodarzy, bramki w tym spotkaniu zdobywali Łukasz Kobylarz (dwie) oraz Adam Ciak dla gości. Niedzielne spotkanie po sędziuje trójka sędziowska w składzie: Grzegorz Wilk (główny), Wdowiak, Pieróg B (liniowy). SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Historia spotkań z Transdźwigiem Stale:

KP Zarzecze - Transdźwig Stale 2:1 ( Łukasz Kobylarz(x2) - Adam Ciak)
Transdźwig Stale - KP Zarzecze 0:1 ( Jacek Szuba)

KP Zarzecze - Transdźwig Stale
16/10/2016 godz. 15.00