Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Staromieszczanka Stare Miasto |
Pauza | |||||
Azalia Brzóza Królewska |
1:3 | Ceramika Harasiuki |
||||
Rotunda Krzeszów |
2:1 | Victoria Giedlarowa |
||||
Retman Ulanów |
2:1 | Tanew Wólka Tanewska |
||||
Sokół Hucisko |
4:1 | Łęg Stany |
||||
Czarni Sójkowa |
3:0 | KS Sarzyna |
||||
San Kłyżów |
9:4 | ŁKS Łukowa |
||||
KS Jarocin |
8:0 | San Wierzawice |
||||
LZS Przędzel |
0:3 | Sparta Jeżowe |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Tanew Wólka Tanewska |
1:2 | Sokół Hucisko |
||||
Łęg Stany |
0:1 | San Kłyżów |
||||
KS Sarzyna |
2:2 | Azalia Brzóza Królewska |
||||
Staromieszczanka Stare Miasto |
2:2 | Czarni Sójkowa |
||||
San Wierzawice |
3:0 | LZS Przędzel |
||||
ŁKS Łukowa |
2:3 | Rotunda Krzeszów |
||||
Victoria Giedlarowa |
1:4 | KS Jarocin |
||||
Ceramika Harasiuki |
0:1 | Retman Ulanów |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Czarni Sójkowa |
Pauza | |||||
Rotunda Krzeszów |
3:2 | Łęg Stany |
||||
San Kłyżów |
5:2 | Tanew Wólka Tanewska |
||||
Sokół Hucisko |
1:0 | Ceramika Harasiuki |
||||
Azalia Brzóza Królewska |
1:1 | Staromieszczanka Stare Miasto |
||||
Retman Ulanów |
4:1 | KS Sarzyna |
||||
Sparta Jeżowe |
2:1 | San Wierzawice |
||||
KS Jarocin |
6:2 | ŁKS Łukowa |
||||
LZS Przędzel |
5:1 | Victoria Giedlarowa |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Staromieszczanka Stare Miasto |
1:3 | Retman Ulanów |
||||
ŁKS Łukowa |
2:1 | LZS Przędzel |
||||
Tanew Wólka Tanewska |
7:1 | Rotunda Krzeszów |
||||
KS Sarzyna |
2:2 | Sokół Hucisko |
||||
Victoria Giedlarowa |
2:4 | Sparta Jeżowe |
||||
Czarni Sójkowa |
0:0 | Azalia Brzóza Królewska |
||||
Ceramika Harasiuki |
0:7 | San Kłyżów |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
San Wierzawice |
0:2 | Victoria Giedlarowa |
||||
Sokół Hucisko |
2:1 | Staromieszczanka Stare Miasto |
||||
Retman Ulanów |
3:1 | Czarni Sójkowa |
||||
Sparta Jeżowe |
7:0 | ŁKS Łukowa |
||||
San Kłyżów |
4:3 | KS Sarzyna |
||||
LZS Przędzel |
2:6 | Łęg Stany |
||||
KS Jarocin |
2:0 | Tanew Wólka Tanewska |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Victoria Giedlarowa |
Pauza | |||||
Łęg Stany |
2:0 | Sparta Jeżowe |
||||
KS Sarzyna |
2:0 | Rotunda Krzeszów |
||||
Staromieszczanka Stare Miasto |
2:1 | San Kłyżów |
||||
Retman Ulanów |
2:1 | Azalia Brzóza Królewska |
||||
ŁKS Łukowa |
1:2 | San Wierzawice |
||||
Czarni Sójkowa |
1:1 | Sokół Hucisko |
||||
Tanew Wólka Tanewska |
3:3 | LZS Przędzel |
||||
Ceramika Harasiuki |
0:2 | KS Jarocin |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Retman Ulanów |
Pauza | |||||
Victoria Giedlarowa |
0:2 | ŁKS Łukowa |
||||
KS Jarocin |
6:1 | KS Sarzyna |
||||
Sokół Hucisko |
2:1 | Azalia Brzóza Królewska |
||||
San Wierzawice |
1:4 | Łęg Stany |
||||
San Kłyżów |
4:1 | Czarni Sójkowa |
||||
Rotunda Krzeszów |
1:2 | Staromieszczanka Stare Miasto |
||||
Ceramika Harasiuki |
2:1 | Sparta Jeżowe |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Staromieszczanka Stare Miasto |
3:2 | KS Jarocin |
||||
Łęg Stany |
4:2 | Victoria Giedlarowa |
||||
KS Sarzyna |
6:0 | LZS Przędzel |
||||
Azalia Brzóza Królewska |
0:1 | San Kłyżów |
||||
Retman Ulanów |
0:2 | Sokół Hucisko |
||||
Czarni Sójkowa |
3:4 | Rotunda Krzeszów |
||||
Tanew Wólka Tanewska |
5:1 | San Wierzawice |
||||
Ceramika Harasiuki |
0:3 | Sparta Jeżowe |