Kolejne 3 punkty

W niedzielne przedpołudnie nasz zespół pokonał drugą drużynę Stali Stalowa Wola 2:0 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Jacek Szuba w 75 min. oraz Marcin Bąk w doliczonym czasie spotkania. Jest to trzecie zwycięstwo naszego zespołu w rundzie wiosennej.

Od początku spotkania nasze zespół przejął zdecydowaną inicjatywę. Rezerwy Stali przyjechały do Zarzecza w młodym składzie i nie miały zbyt wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. KP miało zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki lecz nie potrafiło tego udokumentować bramką.

Goście w pierwszej połowie zagrozili bramce gospodarzy dwa razy po kontratakach lecz nie potrafili oddać celnego strzału. Do przerwy kibice w Zarzeczu nie zobaczyli bramek.

Po przerwie nasz zespół miał bardzo dużą przewagę. Gra toczyła się głównie na połowie rezerw Stali. W 75 min. spotkania w końcu nasi zawodnicy dopięli swego. Mateusz Koza zagrał piłkę za plecy obrońców do Jacka Szuby a ten balansem ciała oszukał obrońcę Stali i mocnym uderzeniem pokonał bramkarza. Wynik spotkania ustalił Marcin Bąk, który strzałem z rzutu wolnego w ostatniej minucie doliczonego czasu gry umieścił piłkę w siatce.

KP Zarzecze zasłużenie wygrało kolejne spotkanie i z 34 punktami awansowało na 3 miejsce w tabeli. W sobotę nasz zespół czeka ciężkie spotkanie w Gorzycach, gdzie podejmiemy lidera tabeli.

KP Zarzecze - Stal II Stalowa Wola 2:0 (0:0)

Bramki: Jacek Szuba 75’, Marcin Bąk 90+3'

KP Zarzecze: 77. Artur Kielarski, 5. Sławomir Wołoszyn, 11. Radosław Kozyra, 8. Dariusz Kobylarz, 18. Marcin Bąk, 16. Konrad Byra, 14. Franciszek Dul, 17. Rafał Dudek, 4. Mateusz Koza (2. Tomasz Małek84’), 10. Szymon Kozyra (7. Piotr Dąbek46’), 9. Jacek Szuba (15. Kamil Żak89')

Stal II Stalowa Wola: 1. Kamil Tomala, 17. Jakub Bednarz, 2. Bartłomiej Bąk, 14. Kamil Bąk, 11. Daniel Cichoń (18. Radosław Rogowski46’), 4. Dominik Czerwonka, 7. Marcin Dec (19. Wojciech Niedbała46’), 16. Mariusz Stelmach, 15. Paweł Ujda, 9. Piotr Sulich (8. Patryk Pamuła51’), 10. Patryk Szcześniak

Żółte kartki: Konrad Byra - Paweł Ujda