Wyjazd do Rudnika

W niedzielę 8 maja KP Zarzecze zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Rudnik. Nasz niedzielny rywal zajmuję 9 miejsce z 29 punktami na koncie.

Nasz zespół czeka bardzo trudny mecz. Orzeł w rundzie wiosennej gra dobrze. Zdobył już 11 punktów i zaliczył awans w ligowej tabeli. Na dodatek w naszej ekipie jest sporo problemów kadrowych. W ostatnim spotkaniu z Pogonią nasz zespół został ukarany wieloma kartkami przez co w meczu z Rudnikiem nie zagra kilku podstawowych zawodników. Szansę gry od pierwszym minut dostanie kilku juniorów.

W rundzie jesiennej KP na stadionie w Zarzeczu rozgromiło Orła aż 7:0. Wszystkie bramki w tamtym spotkaniu zdobyli zawodnicy, którzy już w tej rundzie nie zagrają na naszym zespole. Cztery trafienia zaliczył wtedy Łukasz Kobylarz, dwa razy trafił Marek Sadowicz i raz Adam Kozyra.

Spotkanie z Orłem po sędziuje Marek Witoń a na liniach pomagać mu będą Rafał Sawicki oraz Grzegorz Tutka. Początek meczu o godz.16.00. Zapraszamy.