Ciężki wyjazd do Zdziar

W sobotę 30 kwietnia nasz zespół czeka ciężkie wyjazdowe spotkania z LZS Zdziary. Nasz sobotni rywal zajmuję wysokie 3 miejsce w ligowej tabeli. Gospodarze zgromadzili 39 punktów.

W rundzie wiosennej Zdziary tak jak nasz zespół z 5 rozegranych spotkań wygrały 4 i odniosły 1 porażkę. LZS pokonał Unię Nowa Sarzyna 1:2, Słowianina Grębów 1:0, San Wrzawy 10:0, Wisan Skopanie 1:2 i odniósł porażkę z OKS Mokrzyszów 1:0. KP Zarzecze zajmuję wysokie 4 miejsce w tabeli. Nasz zespół do zespołu ze Zdziar traci 2 punkty. W rundzie jesiennej KP na stadionie w Zarzeczu pokonało LZS 2:1, dwie bramki dla naszego zespołu w tamtym spotkaniu zdobył wypożyczony obecnie do Unii Nowa Sarzyna Łukasz Kobylarz, dla gości w tym spotkaniu trafił Juliusz Cupak.

Sobotnie spotkanie po sędziuje Robert Sienkiewicz na liniach pomagać mu będą Piotr Chmura oraz Józef Wieleba. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00. Spotkanie będzie transmitowane online. Transmisję z meczu można obejrzeć na kanale YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=4pn7AvLsLoE

Z racji tego , że cały czas trwa zbiórka pieniędzy dla zawodników i rodzin piłkarzy Wólczanki Wólka Pełkińska wraz z LZS Zdziary będziemy prowadzili zbiórkę pieniędzy na najbliższym meczu. Przy wejściu na stadion będą puszki. Zachęcamy jak najmocniej do pomocy i aktywnej postawy w tej akcji, nie bądźmy obojętni i pomóżmy innym.