Sokół pokonany

KP Zarzecze pokonało na stadionie w Zarzeczu Sokół Kamień 1:0 (0:0). Bramkę dającą 3 punkty zdobył Marcin Bąk, który wykończył strzałem głową dośrodkowanie z rzutu wolnego Rafała Dudka. KP wygrało już 4 mecze w rundzie wiosennej z 5 rozegranych spotkań.

Od początku spotkania nasz zespół przejął zdecydowaną inicjatywę. Zarzecze miało zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki lecz nic z tego nie wynikało. Goście byli ustawieni na własnej połowie i przerywali ataki gospodarzy.

Druga połowa wyglądała podobnie. Zmieniło się to w 63 min. spotkania, kiedy to do rzutu wolnego podszedł Rafał Dudek i idealnie dośrodkował na głowę Marcina Bąka, który ładny strzałem umieścił piłkę w bramce. Z minuty na minutę goście z Kamienia angażowali więcej zawodników w akcje ofensywne. Nasz zespół miał więcej miejsca pod bramką Sokoła i kilka razy mocno zagroził gościom. Ostatecznie kibice w Zarzeczu więcej bramek nie zobaczyli i 3 punkty zostały w Zarzeczu.

KP Zarzecze - Sokół Kamień 1:0 (0:0)

Bramki: Marcin Bąk 63'

KP Zarzecze: 77. Artur Kielarski, 14. Franciszek Dul, 11. Radosław Kozyra, 8. Dariusz Kobylarz, 18. Marcin Bąk, 16. Konrad Byra, 10. Szymon Kozyra (15. Kamil Żak65'), 17. Rafał Dudek, 4. Mateusz Koza, 6. Adrian Wytrzęś (7. Piotr Dąbek46'), 9. Jacek Szuba

Skół Kamień: 92. Adrian Lasota, 6. Damian Kida, 18. Mateusz Bolko, 2. Wojciech Ulawski, 11. Tomasz Konefał, 3. Grzegorz Słonina, 15. Piotr Micek, 7. Patryk Olko (13. Mateusz Socha60'), 17. Wojciech Piróg, 8. Łukasz Socha, 9. Nazar Matenka

Żółte kartki: Radosław Kozyra - Wojciech Ulawski