Inauguracja rundy wiosennej

W Wielką Sobotę (26 marca) rozpoczynają się rozgrywki klasy okręgowej w rundzie wiosennej. KP Zarzecze na inaugurację rundy rewanżowej na stadionie w Zarzeczu podejmie Olimpię Pysznica. Obie ekipy w ligowej tabeli dzieli zaledwie 3 punkty.

Nasz zespół rundę wiosenną miał bardzo udaną i zajmuję wysokie 6 miejsce. Goście tego spotkania z 28 punktami plasują się na 4 miejscu w tabeli. W drużynie Pysznicy doszło do zmiany na ławce trenerskiej. Marka Kusiaka zastąpił znany w regionie stalowowolskim Daniel Kijak.

W rundzie wiosennej w 1 kolejce sezonu 2015/16 KP Zarzecze zdołało zremisować wyjazdowe spotkanie w Pysznicy 1:1. Bramkę dla gospodarzy w tym spotkaniu zdobył Konrad Mulawka, dla naszego zespołu trafienie zanotował Łukasz Kobylarz. Drużynę z Pysznicy opuścił Piotr Gilar, który od nowego sezonu będzie grał w Pogoni Staszów. Nasz zespół opuścił nasz najlepszy strzelec Łukasz Kobylarz, który w rundzie wiosennej będzie występował w Unii Nowa Sarzyna.

Mecz rozpocznie się o godz. 15:00. Spotkanie po sędziuję Tomasz Giżka, na liniach pomagać mu będą Piotr Chmura i Tomasz Chamera. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadionie do Zarzecza.